,,Mano Horoskopas“ slapukų politika

Tai „Mano Horoskopas“ slapukų politika, prieinama iš https://www.manohoroskopas.lt

Kas yra slapukai

Kaip ir beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, siekiant pagerinti jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes naudojame ir kodėl kartais turime saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalysime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams saugoti, tačiau tai gali sumažinti tam tikrus svetainių funkcionalumo elementus arba juos pertraukti.

Daugiau informacijos apie slapukus rasite „Wikipedia“ straipsnyje apie HTTP slapukus.

Kaip naudojame slapukus “

Mes naudojame slapukus dėl įvairių toliau išvardytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių pramonės parinkčių, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcionalumo ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami teikiamai paslaugai teikti.

Išjungti slapukus “

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguojant naršyklės nustatymus (žr. naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus, paprastai bus išjungta tam tikra šios svetainės funkcija ir funkcijos. Todėl rekomenduojama neleisti išjungti slapukų.

Nustatyti slapukai

 • El. laiškų biuletenių slapukaiŠi svetainė siūlo naujienlaiškio ar el. pašto prenumeratos paslaugas, o slapukai gali būti naudojami prisiminti, ar jau esate užsiregistravę, ir ar rodyti tam tikrus pranešimus, kurie galioja tik prenumeruojamiems / nepasirašytiems vartotojams.
 • Užsakymai apdoroti susijusius slapukusŠi svetainė siūlo el. prekybą arba mokėjimo priemones, o kai kurie slapukai yra būtini norint užtikrinti, kad jūsų užsakymas būtų prisimintas tarp puslapių, kad galėtume tinkamai ją apdoroti.
 • Susiję slapukaiKai pateikiate duomenis per formą, pvz., tuos, kurie rasti kontaktiniuose puslapiuose, arba komentarų formos slapukai gali būti nustatyti, kad prisimintumėte naudotojo detales ateityje.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais naudojame ir patikimų trečiųjų šalių pateiktus slapukus. Toliau pateikiamame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, kuriuos galėtumėte patirti per šią svetainę.

 • Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“, kuri yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių žiniatinklio analizės sprendimų, padėsiančių suprasti, kaip jūs naudojate svetainę, ir būdus, kuriais galime patobulinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus, kaip praleidžiate svetainėje ir aplankytus puslapius, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį.Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus, žr. oficialų „Google Analytics“ puslapį.
 • Trečiosios šalies analitikai naudojami šios svetainės naudojimui stebėti ir matuoti, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį. Šie slapukai gali sekti tokius dalykus, kaip praleidžiate lankomoje svetainėje ar puslapiuose, o tai padeda mums suprasti, kaip mes galime pagerinti jūsų svetainę.
 • Kartais bandome naujas funkcijas ir atliekame subtilius svetainės pristatymo būdus. Kai dar bandome naujų funkcijų, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad jūs gaunate nuoseklią patirtį svetainėje, tuo pačiu užtikrindami, kad mes suprantame, kokias optimizavimo galimybes mūsų vartotojai labiausiai vertina.
 • Kadangi parduodame produktus, mums svarbu suprasti statistiką apie tai, kiek iš mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų įsigyjami, ir tokiu būdu šie slapukai bus stebimi. Tai jums svarbu, nes tai reiškia, kad galime tiksliai atlikti verslo prognozes, kurios leidžia mums stebėti mūsų reklamos ir produktų išlaidas, kad užtikrintume geriausią įmanomą kainą.
 • Naudojame skelbimus, kad kompensuotume šios svetainės eksploatavimo išlaidas ir suteiktume finansavimą tolesnei plėtrai. Svetainėje naudojami elgesio reklamos slapukai yra sukurti taip, kad, jei įmanoma, pateiktume jums tinkamiausius skelbimus, anonimiškai stebint jūsų interesus ir pateikdami panašius dalykus, kurie gali būti įdomūs.
 • Keletas partnerių reklamuojasi mūsų vardu ir filialų stebėjimo slapukai leidžia mums tik pamatyti, ar mūsų klientai atvyko į svetainę per vieną iš mūsų partnerių svetainių, kad galėtume juos tinkamai kredituoti ir, jei taikytina, leisti mūsų partneriams suteikti bet kokią premiją kad jie gal ÷ tų suteikti jums pirkimo.
 • Šioje svetainėje taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) įskiepius, kurie leidžia jums prisijungti
 • Šioje svetainėje taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) papildinius, kurie leidžia įvairiais būdais prisijungti prie savo socialinio tinklo. Kad jie veiktų šiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, įskaitant; Facebook ir Instagram nustatys slapukus per mūsų svetainę, kuri gali būti naudojama siekiant pagerinti jūsų profilį savo svetainėje arba prisidėti prie duomenų, kuriuos jie saugo įvairiems tikslams, nurodytiems atitinkamame privatume politiką.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino dalykus jums ir kaip buvo minėta anksčiau, jei yra kažkas, ko nežinote, ar jums reikia ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus, jei ji sąveikauja su viena iš funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje. Ši slapukų politika buvo sukurta „GDPR“ slapukų politikos ir „GDPR“ generatoriaus pagalba. Privatumo politika .

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis per vieną iš mūsų pageidaujamų kontaktinių metodų:

 • El. paštas: jevgenij@vikimedija.lt