Pristatymo Politika/Delivery Policy

  • Bendrinė informacija

Ši Pristatymo Politika nustato paslaugų pristatymo sąlygas ir pateikia informaciją apie  pristatymo vietą, laiką bei kainą.

Naudodamiesi „manohoroskopas.lt“ paslaugomis, sutinkate laikytis šių sąlygų („Pristatymo Politikos“). Prašome atsakingai žvelgti į šioje Pristatymo Politikoje išdėstytą informaciją ir su ja susipažinti išsamiai.

Svetainė „Mano Horoskopas“ pasilieka teisę atnaujinti ir keisti Pristatymo Politikos sąlygas, paskelbdama atnaujinimus ir pakeitimus „manohoroskopas“ svetainėje.

  1. Pristatymo vieta

2.1 Asmeniui užsisakius vieną ar daugiau nei vieną mėnesinių paslaugų (Meilės, Karjeros, Bendrinis) –  paslauga yra pristatoma į nurodytą asmens el. paštą;

 

2.2 Užsisakius ,,Asmenybės horoskopas” paslaugą – paslauga yra pristatoma į nurodytą asmens el. paštą arba nurodytą gyvenamąją vietą paštu.

  1. Pristatymo laikas

3.1 Pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo paslaugos užsakymo patvirtinimo;
3.2 Nuo užsakymo patvirtinimo pradžios yra skiriamos trys darbo dienos paslaugos pristatymui. Darbo dienos – nuo pirmadienio iki penktadienio (išskyrus šventines dienas);

3.3 Pristatymo laikas gali skirtis priklausomai nuo apmokėjimo būdo, užsakytos paslaugos, paslaugų kiekio, užsakymo datos.

  1. Pristatymo kaina

4.1 Pristatymo kaina skiriasi priklausomai nuo paslaugų užsakymo kiekio bei paslaugos rūšies;

4.2 Užsisakius mėnesinę paslaugą(-as) (Meilės, Karjeros, Bendrinis) kaina nurodyta prie paslaugų nekinta;

4.3 4.2 Užsisakius vienkartinę paslaugą(-as) (Asmenybės horoskopas) kaina nurodyta prie paslaugos nekinta.

  1. Klausimai

Dėl kilusių nesklandumų (negavus užsakytos paslaugos, gavus ne tą paslaugą) bei kitų Jums svarbių klausimų prašome susisiekti su mumis el. paštu: jevgenij@vikimedija.lt.